Sorunsuz bir tatil için Hermes İletişim’den yeni bir girişim: www.evapart.com

Share

hermes-iletisim-evapart

Akyaka’yı avuçlarının içi gibi bilen ekibimiz, Akyaka’nın sunduğu tüm güzelliklerin önünüze serildiği bir tatil planlayıcısı geliştirdi.  

Son birkaç yılda sadece yerli değil, yabancı turistin de ilgi odağı olan “Yavaş Şehir” Akyaka, yaz aylarında oldukça kalabalık bir sahil kasabası haline geliyor. Bu nedenle sadece otel rezervasyonu yaparak tatile çıkanlar, Akyaka’nın sunduğu her şeyden faydalanamadan tatillerini sonlandırabiliyorlar.

Evapart, bildiğiniz “otel rezervasyonu” sitelerinden çok daha fazlasını sunuyor. Şimdilik Akyaka ve çevresinde hizmet veren Evapart, sizi havalimanından alıyor, ve hayal ettiğiniz tüm güzel anıları biriktirmiş olarak, dönüş zamanında alandan uğurluyor.

Evapart, tatil sırasında karşılaşılabilecek sorunlara ve “kaçırılabilecek deneyimlere” odaklanarak, bu sorunları en kolay yolla çözmeyi hedefliyor.

Evapart ile, Havalimanından transfer, araç kiralama, otel rezervasyonu, önerilen mekanlarda kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, tekne turları, sahil turları, balıkçılık turları, kitesurf eğitimleri, kite ekipmanı kiralama, kano kiralama ve hatta bisiklet kiralama gibi tatili güzelleştiren tüm öğeleri, tatile çıkmadan tatil planınıza ekleyebiliyorsunuz.

Siz de sorunsuz ve yepyeni deneyimlerle dolu bir tatil yapmak isteyenlerdenseniz, Evapart.com‘a göz atmanızı öneriyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2000 – 2019 Hermes İletişim, Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim: 0(232)483-0444destek@hermesiletisim.netcrm@hermesiletisim.net

hermesiletisim.net