Eğitim ve Koçluk

Hermes İletişim olarak biliyoruz ki, ekip arkadaşlarımızın mesleki tatmini, motivasyon, performans ve mutluluğu; ana hedeflerimizden biri olan müşteri memnuniyetini, kaliteli ve yenilikçi çalışma alanları yaratma ihtiyacımızı, sürekli gelişim prensibimizi karşılamak adına en önemli nokta. Bu nedenle ekip arkadaşlarımızı dinliyor, ihtiyaçlarını ve kendilerini geliştirmek istedikleri noktaları iyi anlıyor yıllık eğitim ve gelişim faaliyetlerimizi, kariyer planlamalarını  bu doğrultuda hazırlıyoruz.

Hermes İletişim ve grup şirketi VAS Telekom  yıllık eğitim planlamaları ve koçluk faaliyetleri ile sektörün dinamizmine yeni bir nefes katmayı, değişen dünyanın kalite standartlarını önceden planlayıp her zaman bir adım önde olmayı hedeflemektedir.

Mesleki, teknik eğitimlerin yanı sıra kişisel gelişim eğitimleri ve sosyal faaliyetler ile desteklediğimiz karşılıklı iletişim sürecimizde ekip arkadaşlarımıza Pazartesi sabahlarına başlamak ve haftayı keyifle tamamlamak için güzel birer neden veriyoruz.

Koçluk faaliyetleri sayesinde ekip arkadaşlarımız şirket içerisinde kariyer haritalarını kendileri çiziyor ve hedeflerini belirliyorlar; eğitmen ve kariyer koçlarımız bu noktada devreye girerek hedefe giden yolda sağlam adımlar atmalarına yardımcı oluyorlar.

İşimizde fark yaratmak ve liderlik vasıflarımızı geliştirmek için şirketimizi koçluk faaliyetleri ile destekliyoruz. Modern iş dünyası, geleneksel  eğitim modellerinin tek başına firmaların ihtiyaçlarını karşılayamadığını, gelişimleri için yeterli olmadığı keşfetmiş durumda. Bu gerçeklikten yola çıkarak firmamız kadrosunda bulunan Yaşam Koçları ile koçluk faaliyetlerini günlük iş akışımızın içine sokuyor,  eğitimlerimizi koçluğun teknikleri ile harmanlayarak interaktif ve uygulanabilir yöntemlerle paylaşıyoruz.

Bireysel başarı ve gelişimler uyum içerisinde bir araya gelerek Hermes İletişimi ortaya çıkarıyor; bize katılarak bu dinamizmin içinde siz de kendinize bir yer edinebilirsiniz.

© Copyright 2000 – 2019 Hermes İletişim, Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim: 0(232)483-0444destek@hermesiletisim.netcrm@hermesiletisim.net

hermesiletisim.net